Lara, SMA hastası Ahmet’e konserle destek verecek

banner18

Alanyalı Abdülkerim ve Pınar Çaltı çiftinin bebekleri SMA hastası Ahmet için zaman gittikçe daralıyor. Ahmet bebeğin tedavisi için başlatılan kampanyaya bir destek de Şarkıcı Lara’dan geliyor.

banner94
Lara, SMA hastası Ahmet’e konserle destek verecek
15 Mayıs 2021 Cumartesi 09:55

HABER – Muammer SOYLU

Sağlığına kavuşması için Alanya’nın seferber olduğu, SMA Tip 2 hastası 18 aylık Ahmet bebek için Sanatçı Lara’da konser vermeye hazırlanıyor. En son “Ahmet bebek için umut ol” sloganı ile düzenlenen 6 web televizyon kuruluşunun yayın yaptığı gecede minik Ahmet için destek toplanmıştı.

2 milyon 195 bin lira yardımın toplandığı gecede Ahmet bebeğin tedavi hedefine bir adım daha yaklaşılmıştı. Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ilçedeki siyasi partilerin temsilcileri bir araya gelmiş, ünlü sanatçı ve isimler sosyal medya üzerinden katılarak destek olmuştu.

LARA KONSER İÇİN GÜN SAYIYOR

SMA hastası Ahmet’in yararına konser vermeyi planlayan Sanatçı Lara, normalleşmeyi dört gözle bekliyor. Gerçekleşecek konserin bütün gelirini Alanyalı Abdülkerim ve Pınar Çaltı çiftinin SMA hastası Ahmet bebeğin tedavisi için bağışlanacak. Bir türlü bitmek bilmeyen korona virüs salgınında vaka sayısındaki artışın yavaşlamasıyla birlikte normalleşme sürecine dönüş ise başlamak üzere.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.