Hacı Üçdan ailesine taziye ziyaretleri sürüyor

banner18

Alanya’nın tanınmış, hayırsever iş insanı, turizm ve inşaat sektöründe başarılı bir grafik çizen Osman Hacı Üçdan’ın eşi Feride Üçdan dün vefat etmişti. Belek’te bulunan aile mezarlığına defnedilen Feride Üçdan’ın taziyesi Belek’te bulunan Granada Luxury Belek’te devam ediyor.

banner94
Hacı Üçdan ailesine taziye ziyaretleri sürüyor
09 Ekim 2021 Cumartesi 17:37

HABER- Yüksel SOYLU

Gerçekleştirilen taziyeye birçok iş insanı, siyasiler ile Üçdan’ın eş ve dostları Üçdan ailesini yalnız bırakmıyor. Taziyeye gelenler arasında Alanyaspor Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, kardeşi Şükrü Çavuşoğlu, Kurtlar Vadisi dizisi oyuncularından olan Cahit Kayaoğlu, Ak Parti Alanya İlçe başkanı Mustafa Toklu, Konaklı eski belediye başkanı Abdullah Sönmez, Konya Bozkır Belediye başkanı Saadettin Saygı, Bozkır MHP ilçe başkanı Ata Küçükduran, Mi-Sa grup yönetim kurulu başkanı Sami Ülker, Kurt Safir İnşaat yetkilisi Hakkı Kurt, diş doktoru Murat Özçelik gibi tanınmış birçok insanı da yer aldı.

Hayırsever iş insanı Osman Hacı Üçdan ve oğulları Mehmet, Ramazan ve Hamdi Üçdan taziyeye gelenlere teşekkür ederek, “Bu acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah sizlerden razı olsun, iyi ki varsınız” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.