Gözaltına alınan Bahçe için karar çıktı!

banner18

Bir dönem MHP Alanya İlçe Başkan Adaylığı gibi görevlerde bulunan ve sonrasında İYİ Parti saflarına katılan Mali Müşavir Şefik Bahçe, sosyal medya üzerinden AK Parti’ye yapmış olduğu hakaret içerikli bir çok paylaşım ve yorumdan dolayı dün gözaltına alınmıştı. Mahkeme bugün Bahçe hakkındaki kararını verdi.

banner94
Gözaltına alınan Bahçe için karar çıktı!
23 Ağustos 2019 Cuma 14:25

İYİ Partili Mali Müşavir Şefik Bahçe, geçtiğimiz günlerde AK Parti’ye yapmış olduğu hakaret içerikli birçok paylaşımdan dolayı tepki çekmişti. Daha sonrasında AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Şefik Bahçe’ye sert tepki göstermiş ve İlçe Başkanı Mustafa Toklu kendisini mahkemeye vermişti. Bu gelişmeler üzerine yaptığı paylaşımın yorumlarını silen Şefik Bahçe dün gözaltına alınmıştı.

BAHÇE 'ARKADAŞIM YAZDI' DEMİŞTİ

Öte yandan paylaşımlarından dolayı kendisine dava açılacağını öğrenen Şefik Bahçe bir açıklama yapmıştı. Bahçe, “Dün akşam yapmış olduğum paylaşımın altına benim bilgim dışında aynı masada oturduğumuz bir yakınım sinkaflı bir yorum yazmış. Yorumu bugün sabah gördüm ve sildim. Yorumu yapan kişiye de gerekeni söyledim. Telefonumdan sinkaflı bir yorum yapılmasından dolayı Ak Partili dostlarımdan özür dilerim” demişti. Daha sonrasında Şefik Bahçe'nin paylaşımına AK Parti için hakaret dolu yorum atan bir diğer isim Nuri Çöl isimli vatandaşta gözaltına alınmıştı.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST

Dün ifadesi alınmak üzere polis tarafından gözaltına alınan Bahçe, işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Bahçe, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.