FLAŞ FLAŞ! Alanya’da eşini döven adama meydan dayağı

banner18

Alanya’da eşine araç içerisinde dayak atan öfkeli kocaya sinirlenen vatandaşlar adamı dışarı çıkararak meydan dayağı attı. Öfkeli kocanın “Karı benim değil mi döverim” sözleri ise pes dedirtti.

banner94
18 Eylül 2020 Cuma 13:08

HABER - Gazete ALANYA

Alanya Konaklı Mahallesi’nde meydana gelen şok olayda ismi henüz belirlenemeyen 07 JH 750 plakalı araç sürücüsü ini araç içerisinde darp etmeye başladı. Aracın yol ortasında arıza vermesiyle iyice hiddetlenen öfkeli koca dayağa devam ederken, yoldan geçmekte olan bir tır şoförü tırdan inerek araca koştu.

TIR ŞOFÖRÜ ÖNCE UYARDI

Dayakçı kocayı durdurmaya çalışan Tır şoförü, “Eşini niye dövüyorsun? Burada şiddet uygulayamazsın” diyerek olaya engel olmaya çalıştı. Haddini bilmez öfkeli koca ise tır şoförüne, “Karı benim değil mi? İster severim, ister döverim” diyerek cevap verdi. Aldığı cevap karşısında deliye dönen tır şoförü arkadaşlarına ve çevredekilere haber vererek aracın etrafında toplandı.

MEYDAN DAYAĞINI YEDİ

Daha sonrasında öfkeli koca aracından indirilerek meydan dayağına maruz kalırken arbedeyi fırsat bilen kadın olay yerinden kaçtı. Olayın ardından yol uzun süre trafiğe kapalı kalırken görgü tanıkları 112 acil servisine haber verdi. İhbar üzerine Konaklı Jandarma ekipleri olay yerine ulaşarak öfkeli kalabalığı uzaklaştırdı ve dayakçı kocayı ifadesi alınmak üzere götürdü.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.