Fatma Temiz Covid-19'a yenik düştü

banner18

Alanya'nın köklü ailelerinden olan Temiz ailesi de koronaya kurban verdi. Merhum Mehmet Çavuş'un gelini Fatma Temiz yakalandığı korona virüs sebebiyle hayatını kaybetti.

banner94
Fatma Temiz Covid-19'a yenik düştü
21 Nisan 2021 Çarşamba 21:55

Alanyalı Temiz ailesinin gelinleri Fatma Temiz, korona virüse yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Merhum 'Mehmet Çavuş'un gelini Fatma Temiz, yıllar önce eşi Hamza Temiz'i kaybetmişti. Merhum İnşaat Mühendisi Yücel Temiz ile Mimar Mustafa Temiz'in yengesi, Hamide, Yusuf ve Mine Temiz'in annesi Fatma Temiz bir hafta önce Özel Alanya Anadolu Hastanesi’nde Covid-19 sebebiyle tedavi altında tutuluyordu.

ACI HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Anadolu Hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren 58 yaşındaki Fatma Temiz, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve vefat etti. Acı haberi sosyal medya üzerinden duyuran Mimar Mustafa Temiz, "Sevgili kardeşim Hamza Temiz'in değerli eşi, gelinimiz Fatma Temiz'i hakkın rahmetine uğurladık. Allah mekanını cennet eylesin, çok üzgünüm" ifadelerini kullandı. Fatma Temiz'in ani ölümü başta Temiz ailesi, sevenleri ve yakınlarını fazlasıyla üzdü.

Gazeta Alanya olarak Fatma Temiz'e Allah´tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.