Çirkin saldırıya Yılmaz'dan yanıt: “Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz”

banner18

CHP’li Gürkan Yılmaz’ın Andı’mız kararına tepki olarak astırdığı Atatürk posteri yırtıldı. Vatandaşlar saldırıyı gerçekleştirenlere tepki gösterdi.

banner94
Çirkin saldırıya Yılmaz'dan yanıt: “Mücadeleden vazgeçmeyeceğiz”
27 Mart 2021 Cumartesi 11:19

Geçtiğimiz hafta Andı'mız kararına tepki olarak CHP’li Gürkan Yılmaz, Alanya’da billboardlara Atatürk posteri ve Andı'mız yazılı görseller astırmıştı. Dün öğle saatlerinde Yılmaz’ın Alanya Nebahat Şifa İmam Hatip Lisesi önünde astırdığı Atatürk resmine saldırı gerçekleştirildi. Polis ekipleri olay sonrası şüphelilerin bulunması için çalışma başlatırken Yılmaz sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“NE YAPARSANIZ YAPIN, VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Mücadelesinden asla vazgeçmeyeceğini belirten Yılmaz, “Geçtiğimiz günlerde Alanya’mızın belli başlı yerlerindeki bilbordlarda paylaştığımız Atatürk fotoğraflı Andımız afişlerini yırtarak yok etmeye çalışanlar bir tarafta, asmış olduğumuz Atatürk afişlerinden dolayı yaşadığı mutluluğu sosyal medyadan paylaşınca aldığı tepkiler sonrası bu paylaşımlarını kaldırmak zorunda kalanlar bir tarafta.

Sizler ne yaparsanız yapın. Bizler bu ülkenin, adaletten, demokrasiden ve özgürlükten yana olan onurlu insanları olarak değerlerimizden ve mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.