Başkan Böcek’e destek yağmuru: “Türkiye seninle”

banner18

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, korona virüsün ardından öksürük nedeniyle ciğerlerinde oluşan tahribatın savaşını veriyor. Sağlık durumunun stabil olduğu Böcek'e sosyal medyada manevi destek ise çığ gibi büyüyor.

banner94
Başkan Böcek’e destek yağmuru: “Türkiye seninle”
12 Eylül 2020 Cumartesi 11:01

DUALARIMIZ SİZİNLE

Böcek'le aynı zamanlarda korona virüs teşhisi konulan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de destek verenler arasındaydı. Sosyal medya hesabından, "Sıra sizde Muhittin Başkanım! En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle dualarımız sizinle" diyerek, destek mesajı yayınladı.

YAKINDA GÜZEL HABERLER ALACAĞIZ

Türkiye'nin dört bir yanından Böcek'e manevi destek veren bazı isimler; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Covid-19 tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'in çok yakında güzel haberlerini alacağımıza inanıyoruz. Başkanımızın yeniden sağlığına kavuşup Antalya'da çok güzel işlere imza atacağına inancımız tam."

MÜCADELEYİ YENECEK

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Dualarımız Antalya’nın çalışkanlığı ile bilinen Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek için. Kısa süre içinde, vatandaşlarımızın dualarıyla ve doktorlarımızın ilgisi ile yeniden aramızda olacağına inanıyorum. Aklım, kalbim Antalya’da. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek'in Covid-19 ile mücadelesini yenerek bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum" dedi.

ANTALYA İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK

CHP'li Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, "Yeniden sağlığına kavuşup Antalya için çalışmaya devam edecek!."

SENİNLEYİZ

İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, "Sevgili Muhittin Böcek başkanım, dualarımız seninle, şifa ile aramıza dönmeni diliyoruz. Seninleyiz."

DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "Dualarımız seninle, diren @BocekMuhittin Başkanım, yolumuz uzun, daha yapacak çok işimiz var. Güzel günler göreceğiz."

ACİL ŞİFALAR DİLEDİ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek’e acil şifalar diliyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum."

'İNANCIMIZ TAM'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Covid 19 tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'in virüse karşı verdiği mücadelenin olumlu sonuçlanacağına inancımız tam. Güzel haberleri en kısa zamanda bekliyoruz."

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.