Atış sevenlerin uğrak yeri olacak! Alanya’nın özel poligonu açılıyor

banner18

Alanya’nın özel poligonu açılmak için gün sayıyor. İşletmesini Aykut Akın’ın yapacağı işyeri zamanla Alanyalıların sıkça tercih edilen mekânı olmaya şimdiden aday.

banner94
Atış sevenlerin uğrak yeri olacak! Alanya’nın özel poligonu açılıyor
07 Ekim 2021 Perşembe 13:41

HABER - Gazete ALANYA

2015 ile 2018 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkan Yardımcısı Aykut Akın, Alanya’ya silahla ateş etmeyi sevenlerin uğrak yeri olacak özel atış poligonunu kazandırıyor. Tosmur Mahallesi’nde Armor Club Poligon Alanya adı altında 5, 15 ve 25 metre atış imkânı bulunan modern poligon, bu ay içinde hizmete açılacak.

ATIŞ EDİP STRES ATILACAK

Atış poligonunun meraklı atıcılar için güvenli ve rahat bir ortamda atış imkanı vereceğini, bunun için büyük bir hassasiyetle tasarlandığını belirten Armor Club Poligon Alanya firma sahibi Aykut Akın, “Atış öncesinde vatandaşlara güvenli silah sıkma konusunda kısa bilgilendirmeler yapılacak. Poligona gelen halkımızın silahla ateş edip stres atmalarını sağlayacağız” dedi.

“SEVİNÇLER ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞMESİN”

Akın, yaylalar ve düğünler ile maç sonrasındaki kutlamalarda bilinçsiz silah atışı sebebiyle birçok ölümlü ve yaralanmalı olayın meydana geldiğine de vurgu yaparak, “Silah merakı olan vatandaşlarımız varsa bu merak ve heyecanlarını poligonumuza gelerek giderebilirler. Hem sevinçler üzüntüye dönüşmez hem de tabanca ile atışın tadını çıkarmış olurlar. Buraya gelen ziyaretçilerimiz eğitmen olarak görev yapan deneyimli personeller eşliğinde atış yapabilecekler” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.