Altınkepçeler de efsane geri döndü

banner18

Altınkepçe Turizm ve Aşçılar Derneği genel merkezinde Gerçekleştirilen seçim sonuçlarına göre Altınkepçe ‘in yeni Yönetim Kurulu başkanı, daha önce uzun yıllar başkanlık yapmış ve birçok başarılı çalışmalara imza atmış, başarılarıyla adından sıkça söz ettiren efsane başkan diye anılan Mustafa Nail Özden oldu.

banner94
Altınkepçeler de efsane geri döndü
13 Mart 2019 Çarşamba 18:16

Genel kurul öncesi açılış konuşmasını Dernek Başkanı Fatih Saray yaptı. Yapılan yoklama neticesinde çoğunluğun sağlanmasıyla birlikte, divan başkanlığına, genel kurula onur konuğu olarak davet edilen HOTED ’in kurucusu, onursal başkanı ve başdanışmanı, turizmci Hakan Halit Yeni,kâtip üyeliklerine ise Mesut Gönüllü ve Arzu Ünlükaya’ın seçilmesiyle birlikte, divan başkanı Hakan Halit Yeni genel kurul üyelerini Atatürk ve Türk şehitlerinin manevi huzurunda 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşımızı okumaya davet etti.

BLOK LİSTE ŞEKLİNDE

Fatih Sayar tarafından faaliyet ve mali raporlar okundu. Divan başkanı okunan raporları genel kurula sundu. Genel kurulca raporların ibra edilmesiyle birlikte, yeni yönetim ve denetleme kurulu asıl ve yedek üye seçimlerine geçildi. Divan başkanı önce aday belirlemesi yaptı. Adayların isimlerini mevcut tahtaya yazdırdı. Oylamanın blok liste şeklinde yapılmasına karar verildi.

SARAY, DERNEKÇİLİĞİN ÖNEMİNE DEĞİNDİ

Oylama işleminin hemen öncesinde söz alan Fatih Saray, bugüne kadar derneğe katkı sağlayan, dernekçilik, sivil toplum ve meslek örgütü bilinciyle hareket eden, emek veren, çalışan, çabalayan yönetim kuruluna, dernek üyelerine ve Altınkepçe’ye desteğini esirgemeyen çözüm ortaklarına teşekkür edip, bundan sonra da çalışmalarına Altınkepçe çatısı altında, birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceklerini söyleyip, divan başkanlığına ve genel kurul üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

ÖZDEN, BURADA EMEK VAR SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKİYOR

Oylama sonrası Nail Özden kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Özden, ‘’ Burada emek var, emeğe saygı gereği hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Camiamız için, Kuruluşumuzun sürdürülebilirliği için, Alanya turizmi için, mesleğimizi, üyelerimizi vemeslektaşlarımızı en iyi şekilde temsil edip, yolumuza devam edeceğiz. Bizi onurlandıran, davetimizeicabet eden divan başkanımız sayın Hakan Halit Yeni başta olmak üzere, kâtip üyelerine, verdiği emek ve çabalarından doları Fatih Saray’a ve siz saygı değer genel kurul üyelerimizeteşekkür ediyorum ’dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM VE KURULLAR

Genel kurul seçim sonuçlarına göre yeni yönetim, denetim ve iç kurul üyeleri divan başkanı Hakan Halit Yeni tarafından şu şekilde açıklandı.Yönetim kurulu başkanı Mustafa Nail Özden, başkan yardımcıları Seyit Çetinkaya ve Nevzat Karaağaçlı, genel sekreter Cengiz Yıldız, muhasip Mesut Gönüllü, veznedar İbrahim Güzel, eğitim danışmanları Hayrullah Demiray ve Alper Palpur, organizasyon sorumlusu Osman Şeker, basın danışmanı Ergül Demiral, kadın kolları başkanı Ayşe Taşçı, yönetim kurulu üyeler, Uğur Özden, Bayram Kuru ve Cemil Kaya seçilirken, Denetleme kuruluna ise, Enver Bayram, Nihat Battal, yedeklerine ise  Cuma Gezer Nuri Ergin, Kemal Kayar ve Hüzni Öztürk seçildiler.  Genel kurulun sona ermesiyle birlikte divan başkanı Hakan Halit Yeni, geçmiş yönetimlere ve emeği geçen tüm üyelere genel kurul adına teşekkür edip, yeni yönetimin Alanya’mıza ve Aşçılar camiasına hayırlı olmasını diledi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.