Ali Hancı’dan Kutlu’ya rozet

banner18

Alanya eski Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Kutlu, CHP’ye katıldı. Partinin 97’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle ilçe teşkilatında düzenlenen üye kabul törenine katılan Ahmet Kutlu’ya rozetini İlçe Sekreteri Ali Hancı taktı.

banner94
Ali Hancı’dan Kutlu’ya rozet
09 Eylül 2020 Çarşamba 15:53

Törende konuşan Hancı, “Ahmet Bey önceki dönem vergi dairesi müdürümüz. Vergi dairesinin telefonlarını aradığımızda 10. Yıl Marşı ile cevap veren ve Alanya’da iz bırakan bir müdürümüz. Şu anda kendisi emekli. Emekli oldu, hayatı yeniden başlıyor. Dolayısıyla CHP’den, doğru adresten başlıyor. Her zaman gönlünde olan partisinin bundan sonra aktif üyesi olarak devam edecek. Kendisine hayırlı olsun diyorum” dedi.

“PAÇAYI ENDER SIYIRANLARDAN BİRİSİYİM”

Kutlu da, “CHP ile tanışmam bugün değil. 12-13 yaşında başladı. 77 kuşağıyım. Uzun kovalamacalardan sonra paçayı ender sıyıranlardan birisiyim. Daha sonra devleti yönetip düşüncelerini orada tatbik etmek gayesiyle daha uzun bir yolcuğa başladım. 35 yıl bu yolculuk sürdü. Elimizden geldiği kadar sosyal demokrasiyi anlatmaya çalıştık. Farklı ortamlarda da bulunduk ama bu farklı ortamlarda bulunmamızın tek nedeni CHP’ydi. Nihayet yıllar sonra döndük, ocağımıza geldik. Elimizden geleni yapmaya hazırız” diye konuştuk. Sonra Kutlu ve partiye katılanlara rozetleri takıldı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.