Alanyaspor'a yeni taraftar grubu: Turuncu Cephe

banner18

Alanya’da saygının ve sevginin ön planda olacağı, menfaatsiz, Alanyaspor’un yeni taraftar grubu Turuncu Cephe üyelerini bekliyor.

banner94
Alanyaspor'a yeni taraftar grubu: Turuncu Cephe
20 Kasım 2020 Cuma 11:36

HABER - Yüksel SOYLU

Tribünlere küs olan taraftarları birleştirerek reissiz bir oluşum sunacak olan Alanyaspor taraftar grubu Turuncu Cephe açıldı. Kurucusu olan Umut Yüce’nin başkanlığında oluşturulan yeni taraftar grubu Turuncu Cephe hakkında menfaatsiz ve dostluğun ön planda olacağı vurgulandı. Yeni kurulan grup hakkında açıklama yapan Yüce, “Diğer gruplarda olan kimse grubumuza dahil edilmeyecek ve üye yapılmayacak. Tribünlere küs olan herkesle irtibat kurulup tribünlere dönmeleri sağlanacak. Kimseden bir beklenti içine girilmeyecek oda, dernek, şahıs, işletme, esnaf, öğrenci ve bayanlar hariç her üye kombinesini alacak.

“AYRIM YOK”

O, bu, şu diye ayrım yapılmayacak. Sadece renklere ve armaya sevdalı ı̇nsanlar, gönülden destek verecekler bı̇zı̇mle olacak. Deplasmana sadece aracımıza üyelerı̇mı̇z ı̇le beraber gı̇dı̇lecek. Kulübümüzün menfaatı̇ olan her konuda yanında olunacak. Kulübümüze zararı dokunacak, kı̇m olursa ı̇çı̇mı̇ze sokulmayacak, ego tatmı̇n etmeye gelenler kı̇m olursa oluşumumuzun ı̇çı̇nde olmayacak.

“REİSLİK OLMAYACAK”

Herkes bı̇zı̇ temsı̇l edecek, ona göre davranılacak. Herkes abı̇sı̇nı̇ kardeşı̇nı̇, büyüğünü küçüğünü bı̇lecek. Reı̇slı̇k müdürlük olmayacak, herkes bu oluşumun bı̇zı̇m ve kendı̇nı̇n turuncu cephenin reisi olacak.

“HERKESE KAPIMIZ AÇIK”

En önemlı̇ olan sevgı̇ ve saygı olacak. Kı̇şı̇lerı̇n ı̇steğı̇ değı̇l, topluluğun kararları esas alınacak. Sı̇yası̇ hı̇ç bı̇r oluşumda bulunulmayacak, sadece renklerı̇n armanın olduğu yerde tek ses tek vücut olunacak. Bı̇zı̇mle beraber yürümek ı̇steyen herkese kapımız açıktır.” İfadelerine yer vererek grup kurallarını açıkladı.

İLETİŞİM İÇİN: 05448881948

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.