Alanya’nın sevilen ismi, eski başhekim emekli oldu

banner18

Alanya’nın sevilen isimlerinden, eski başhekim Dr. İsmail Başaran emekli oldu. Emekliliği sosyal medya hesabından paylaşan Başaran, zamanın çok çabuk geçtiğine dikkat çekti.

banner94
Alanya’nın sevilen ismi, eski başhekim emekli oldu
15 Eylül 2020 Salı 14:55

HABER - Yüksel SOYLU

Alanya Devlet Hastanesi Eski Başhekim Dr. İsmail Başaran’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

“Sevgili Dostlarım, Arkadaşlarım, Büyüklerim, Hastalarım, hayatımda yeni bir dönemin başlangıcına adım atıyor, “Emekli” oluyorum. Zaman çok çabuk geçiyor. Meslek hayatımın son 23 yılını geçirdiğim, Alanya Devlet Hastanesine daha dün başlamış gibiyim. Bu süreçte hastanemizle birlikte bizde büyüdük, yaşlandık. Eskiden hastalarımın anneleri, çocuklarına, “bak yavrum amca seni muayene edecek “diyordu. Son zamanlarda “bak yavrum, dede seni muayene edecek” demeye başlamıştı. (Zaten saç yoğunluğum ve saç rengim geçen süreyi sürekli hatırlatmaktaydı) Artık bir karar alma vakti geldiğine inandım.

Dinlenmek ve kendime zaman ayırmak adına, her gün severek geldiğim, benim için bir iş yerinden öte yuvam gibi olan hastanedeki görevimden emekli olmaya karar verdim. Bu döneme kadar birçok meslektaşım ve çalışma arkadaşımla yollarımız kesişti, birlikte görev yaptık. İyi, kötü günlerimiz oldu, bazen güldük, bazen ağladık. Yıllarımı beraber geçirdiğim, bizde emeği bulunan iş yeri arkadaşlarımdan, helallik istiyorum.

Hakkınızı Helal edin. Ben de hakkınız varsa, ben de helal ediyorum. Bu süreçte çalıştığımız kurumu yüceltmek adına, elimizden geleni yaptık. Çünkü biliyordum ki bizler gitsekte, hastanemiz hepimize gerekliydi. Allah korusun başımıza bir şey gelirse, ilk müracaat edeceğimiz yer yine burasıydı. Tüm çalışma arkadaşlarım ve Alanya halkından bu kuruma, şimdiye kadar olduğu gibi, hep birlikte sahip çıkmalarını rica ediyorum. Bana, her zaman gösterdiğiniz sevgi, samimiyet ve yakınlık için şükranlarımı sunuyorum. Her birinizi, sevgiyle kucaklıyorum, sağlıklı huzurlu olmanızı diliyor, Sağlıkla Kalın diyorum.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.