Alanyalıların belediyeden isteği: Çorba çadırı

banner18

MHP Alanya İlçe Teşkilatı, geçen hafta hacet caddesine ihtiyaç sahiplerine sıcak çorba ve sıcak çay ihtiyaçlarını karşılamak için çadır kurmuştu. Bir çok vatandaşın yaralandığı bu çadır erkenden kaldırılınca vatandaşlar aynı projenin tekrarlanmasını istediler.

banner94
Alanyalıların belediyeden isteği: Çorba çadırı
22 Ocak 2020 Çarşamba 14:58

HABER- Yüksel SOYLU 

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de her akşam hazır bulunduğu bu çadır da beş gün vatandaşlara  çorba ve çay ikram edilmişti. Hacet caddesindeki çadır kaldırıldıktan sonra bir çok vatandaş “Havalar hala soğuk, keşke ihtiyaç çadırının süresi uzatılsaydı” diye serzenişte bulundular.

Vatandaşlar Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e seslenerek,“Şu kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar oldukça fazla. Çadırın Alanya’da tekrar ihtiyaç sahibi vatandaşlara bir tas çorba bir bardak çay ve çeşitli ikramlarda bulunmasını istiyoruz.” diyerek destek istediler.

KONAKLI VE CİKCİLLİ’DE TALEPTE BULUNDU

Kış günlerinde vatandaşın içini ısıtan bu harika projenin bitmesine Konaklı ve Cikcikli halkından da tepki geldi. Belediye’den talepte bulunan vatandaşlar, “Alanya’da yapılan bu projeyi bizlerde mahallelerimizde görmek istiyoruz. Lütfen Belediye buralarda da aynı hizmeti versin.” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.