Alanyalı Yakar ailesinin mutlu günü

banner18

Alanya'nın tanınmış ailelerinden olan Hilmi Yakar'ın İstanbul'daki 360 TV'de uzun yıllardır program sunuculuğu yapan kızı Yıldız Yakar, Mustafa Aksoylu ile dünya evine girdi.

banner94
Alanyalı Yakar ailesinin mutlu günü
24 Ekim 2020 Cumartesi 16:46

HABER – Yüksel SOYLU

Ulusal TV kanalı 360 TV'nin Alanya'lı program sunucusu Yıldız Yakar, bir süredir nişanlı olduğu Bilgisayar Mühendisi Mustafa Aksoylu ile evlendi. İstanbul Bakırköy Evlendirme Dairesi'nde bugün kıyılan nikaha, genç çiftin yakınları, akrabaları, arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun kıydığı nikahta ömür boyu sürecek mutlulukları için 'Evet' diyen Yıldız ve Mustafa, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Yoğun diploması trafiğinden dolayı nikah törenine katılamayan Dışişleri Bakanı Mevlut Çavuşoğlu ise genç çift için çiçek ve telgraf göndererek mutluluklar diledi. Pandemi salgınından dolayı davetliler kurallara uyarak düğün merasimini gerçeklerştirdiler.

Nikâh sonunda tebrikleri kabul eden Yıldız Yakar ve Mustafa Aksoylu'nun mutluluklarına diyecek yoktu. Gazetealanya.com ailesi olarak yeni evlilere ömür boyu mutluluklar dileriz.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.