Alanya’daki büyük mağazalar Zafer Bayramı’nı umursamadı

banner18

Alanya’daki bazı büyük mağazalar 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı umursamadılar. Hiçbir büyük mağazanın Türk Bayrağı asmaması vatandaşların tepkisini topladı.

banner94
Alanya’daki büyük mağazalar Zafer Bayramı’nı umursamadı
30 Ağustos 2019 Cuma 11:45

Özel Haber - Yüksel SOYLU

Alanya’da hizmet veren büyük mağazalar 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da es geçtiler. Küçük esnafın dükkanlarını Türk Bayrakları ile donattığı bu anlamlı günde hiçbir büyük mağazanın Türk Bayrağı asmaması vatandaşların tepkisini topladı.

LC Waikiki, Ambar ve LTB gibi Alanya’nın önde gelen dev mağazaları küçük bir Türk Bayrağı dahi olsa asmayarak tepkilere neden oldular.

“YILBAŞINI UNUTMAZLAR AMA…”

Özellikle yeni yıl kutlamalarına aylar öncesinden başlayan ve mağazalarını çam ağaçları ve çeşitli yılbaşı süsleri ile donatan mağazaların Türkiye’nin temellerinin atıldığı bu güzel günde bir Türk Bayrağı dahi asmamaları nedeniyle tepki veren vatandaşlar, “Türkiye’de milyon dolarlık iş yapan bu mağazalar bir bayrak dahi asamıyor mu? Yılbaşını unutmazlar ama 30 Ağustos’u es geçerler. Alanya’daki tüm küçük esnaf bayraklarla dükkanlarını donatırken, bunların yaptığı ayıptır.” dediler.


AMBAR


LC WAİKİKİ


LTB

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.