Alanya’da yeşil rengin sırrı çözüldü! Mahmutlar otobüsleri ayrılmak için gün mü sayıyor?

banner18

Mahmutlar Alanya otobüsleri birleşmeleri üzerinden günler geçmesine rağmen hala ayrılmak için açtıkları iptal davası sebebiyle umutlular. Mahkemeyi kazanıp eski düzene döneceklerini umudunu kaybetmeyen Mahmutlar otobüsleri sahipleri yeşil boya ile yolcu taşımaya devam ediyorlar.

banner94
Alanya’da yeşil rengin sırrı çözüldü! Mahmutlar otobüsleri ayrılmak için gün mü sayıyor?
25 Ocak 2020 Cumartesi 17:21

ÖZEL HABER – Muammer SOYLU

Alanya’nın internet haber sitesi www gazetealanya.com’un 2020’nin ilk müjdeli haberi olarak verdiği 'Mahmutlar Alanya otobüsleri birleşti' şeklindeki gelişmeleri Alanya Halk Otobüsleri memnun karşılamış, Mahmutlar ise sıcak bakmamıştı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım daire başkanlığı 3 kez Mahmutlar halk otobüsleri sahiplerine birleşme uyarı mektubu yollamış ve tebliğ ederek birleşmeyi onaylanmıştı. Bu gelişmeler yaşanırken Alanya-Mahmutlar yolcu taşıma otobüslerinin birleşmesine konunun ilk başından sonuna kadar tepkili ve isteksiz olan Mahmutlar’lı otobüsçüler dava açarak birleşmenin iptalini istediler. 

DAVA AÇTILAR

Alanya mahkemelerine tuttukları 4 avukat ile dava açan Mahmutlar’lı otobüs sahipleri, Antalya Büyükşehir Belediye ulaşım daire başkanlığın aldığı kararın mahkemenin iptal edeceği umudu yaşarken, yeşil-beyaz olan eski Mahmutlar ulaşım araç renklerini değiştirmemek için adeta direniyorlar.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.