Alanya’da tablet dağıtımı devam ediyor

banner18

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullarda tablet dağıtımını sürdürüyor. Daha önce 458 adet tablet dağıtımı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü son olarak Alanya’ya gelen 366 adet tableti öğrencilere ulaştırdı.

banner94
Alanya’da tablet dağıtımı devam ediyor
13 Ocak 2021 Çarşamba 11:57

Gelen tabletler, Abdurrahman Alaattinoğlu Ortaokulu'nda, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz tarafından öğrencilere teslim edildi. Tablet dağıtımının devam edeceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, velilerin kendisine teşekkür etmesi üzerine, "Bana değil devletimize teşekkür edin, Allah devletimize zeval vermesin" dedi. Yılmaz, “Kimlere tablet verileceğini ne okul ne İlçe Milli Eğitim ne de kaymakamlık belirliyor. Bunu Milli Eğitim Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ortaklaşa belirliyor” diye konuştu.

25 GB İNTERNET YÜKLÜ SİM KARTLAR TESLİM EDİLDİ

Öğrencilere tabletin yanı sıra konuşma ve internet için sim kart da hediye edildi. Sim kartlar 25 GB internet yüklenmiş şekilde teslim edildi. Öğrencilere başarılar dileyen Yılmaz, uzaktan eğitimde öğretmenler ile yapmış oldukları iş birliğinden dolayı velilere de teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.