Alanya’da sevgililer gününe özel sertifikalı mama bağışı

banner18

Akdeniz Hayvan Hakları başlatmış olduğu proje kapsamında can dostlarımıza mama bağışı topluyor. Online olarak yapabileceğiniz bağış ile hem kendi tasarımınız olan bir sertifika sahibi olabilir hem de kırsalda yaşam savaşı veren can dostlarımıza destek verebilirsiniz.

banner94
Alanya’da sevgililer gününe özel sertifikalı mama bağışı
14 Şubat 2020 Cuma 17:54

Akdeniz Hayvan Hakları oldukça anlamlı ve bir o kadarda hayvan dostu bir projeyi hayata geçirdi. Buna göre yapacağınız mama bağışı ile proje kapsamında sevgililer gününe özel fotoğraf ve kendi tasarımınız ile bir sertifika alıyorsunuz. Sertifikanız Whatsapp veya E-mail üzerinden online olarak teslim ediliyor. Kırsal kesimlerde zor durumda yaşam savaşı veren hayvanlara yardım eden gönüllülere verilecek olan mama bağışları 15 Şubat günü Akdeniz Hayvan Hakları sayfasından video ile paylaşılacak.

İnternet üzerinden çok kısa bir sürede yapabileceğiniz bu mama bağışı ile can dostlarımıza destek olarak sertifika alma fırsatını kaçırmayın.

HAYVANLAR HEDİYE DEĞİLDİR. SEVGİLİLER GÜNÜNDE HAYVAN SATIN ALMAYIN, BİR BAĞIŞ SERTİFİKASI HEDİYE EDİN.

LİNK: https://patimama.com/senin-icin

Hızlıca bağış yapın ve sertifikanızı gönderelim. Sertifikanız 10 dakika içerisinde isteğinize göre whatsapp veya e-mail aracılığı ile fotoğraf olarak gönderilecektir.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.