Alanya’da seradan düşen işçi toprağa verildi

banner18

Alanya'da bir vatandaşın serasının üzerine naylon çekerken düşerek ağır yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden genç işçi, Gazipaşa Ekmel mezarlığında toprağa verildi.

banner94
Alanya’da seradan düşen işçi toprağa verildi
07 Nisan 2021 Çarşamba 11:45

HABER - Hasan KAYA

Gazipaşa’da ikamet eden Erdal ve Durdane çiftinin 19 yaşındaki en küçük oğlu Adem Kunt, Salı günü sabah Alanya'nın İmamlı Mahallesi’nde bir vatandaşın serasının üzerine naylon çekerken naylonun ıslak olması sonucu seradan düşerek ağır yaralandı. Hemen ambulansla Alanya'da bir hastaneye kaldırılan ve burada tedavi altına alınan Kunt, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Kunt'un cenazesi dün yakınlarının sevenlerinin göz yaşları arasında Ekmel Mahallesi mezarlığında toprağa verildi.

MEZARLIKTA GERGİNLİK YAŞANDI

İtilalara göre 19 yaşındaki genç işçiyi babası ve annesi seralara çalışmaya göndermemek için çok uğraştı fakat Kunt Sera naylonu çekmeye devam etti. Seradan düşerek hayatını kaybeden Kunt'un arkadaşları, “Bizi işe Adem Kunt götürüyordu” şeklinde yalan ifade verip şahitlik yapmaları sonucu Kunt'un ailesi ve diğer işçiler arasında gerginlik yaşandığı öğrenildi.

Gazete Alanya olarak Adem Kunt'a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.