Alanya’da kaybolan Naz her yerde aranıyor

banner18

Alanya’da evinden çarşıya diye dışarı çıkan 18 yaşındaki Felek Naz Ayhan isimli genç kız 10 gündür kayıp. Jandarma ve polis ekipleri şimdi her yerde Felek Naz’ı arıyor.

banner94
Alanya’da kaybolan Naz her yerde aranıyor
05 Aralık 2019 Perşembe 11:56

HABER - Gazete Alanya

Alanya Güllerpınarı Mahallesinde yaşamını sürdüren Felek Naz Ayhan 10 gün önce kayboldu. Ailesinin yaşamından endişe ettikleri kızları Felek Naz, en son 10 gün önce Recepoğlu sokak Türkmenoğlu baklava civarında saat 02:30 sularında görüldü. Bir an önce kızlarının bulunması için vatandaşlardan yardım isteyen ailesi, kızlarının görüldüğü yerde jandarma yada polise haber verilmesini istediler.

ALKÜ ÖĞRENCİSİ RABİA'DA KAYIP

Felek Naz Ayhan’ın kayboluşu Alanya halkı tarafından üzüntü ile karşılanırken, ikinci kayıp vakası bugün ALKÜ öğrencisinden geldi. Kestel Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan ALKÜ Üniversitesi öğrencisi 18 yaşındaki Rabia Gökoluk 3 gün önce ayrıldığı evine geri dönmemesi üzerine jandarma ve polis her yerde aramaya başladı. Kızlarının geri dönmemesi üzerine ailesi Merkez İlçe Jandarma Karakolu’na giderek kayıp başvurusunda bulundu. Bunun üzerine jandarma ekipleri, kayıp üniversiteli kızın bulunması için çalışma başlattı.

.


Kaynak: Mobil Bildirim
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.