Alanya’da çöp toplama etkinliği

banner18

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü, yönetim üyelerinden Şükrü Cimrin’in önerisi ile ‘Doğayı Kirletenleri Kınama’ amaçlı çöp toplama etkinliği organize etti. Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alanya Belediyesinden etkinliğe destek geldi.

banner94
Alanya’da çöp toplama etkinliği
13 Şubat 2020 Perşembe 10:30

21 Şubat Cuma günü Hıdırellez yolu üzerinde gerçekleşecek etkinlikte, Kulüp üyelerinden Kürşat Bilgin farkındalık amaçlı paraşüt ile gösteri yapacak.

Milli Eğitim tarafından gerçekleşecek ortaokullar arası “Doğa” temalı slogan ve resim yarışmalarında birinci ikinci ve üçüncülere ödüller verilecek. Etkinlik alanında verilecek ödüllere kulüp yöneticileri sponsor oldu.  Yarışma birincilerine bisiklet ödülü Mevlüt Görücü tarafından verilecek.

İkincilere eşofman takımı  Ahmet Sönmez tarafından, üçüncülere ise spor ayakkabılar Recep Dayantürk tarafından verilecek. Etkinliğin organizasyonu Kulübün İcraat Komisyonu  Başkanı Sevil Kurt tarafından titizlikle takip ediliyor. Kulüp Başkanı Handan Aydemir “doğaya karşı duyarlı olan herkesi etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.