banner6

Tanrıseven’den AHEP ve ALTİD’e veda

banner18

Tanrıseven’den AHEP ve ALTİD’e veda
13 Aralık 2016 Salı 16:42

p>Kaymakam Tanrıseven ziyaretlerine Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) ile devam etti. Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner\\\\\\\'i makamında ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, \\\\\\\"Alanya\\\\\\\'yı Üniversite kenti yapmak istedik\\\\\\\" dedi.

\ \ \ \

REKTÖR ÖNER \\\\\\\"İÇİMİZDE BURUKLUK VAR\\\\\\\"

\ \ \ \

Kaymakam Tanrıseven\\\\\\\'in ayrılışından dolayı üzüntü duyduklarını ifade eden Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner, \\\\\\\"Bir şeylerin tam olgunlaşma zamanında Kaymakam Beyin tayinin çıkması bizleri üzdü. İçimizde burukluk var. Kaymakam Beyin öncülüğünde çok güzel işler yaptık. Üniversitemizin bugünlere gelmesinde Kaymakam Beyi çok büyük emeği var. Kendisine minnettarız\\\\\\\" dedi.

\ \ \ \

TANRISEVEN \\\\\\\"ÜNİVERSİTEDE İŞLER YOLUNA GİRDİ\\\\\\\"

\ \ \ \

Zor zamanda görev yaptığını dile getiren Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, \\\\\\\"Bir takım sıkıntılar çektik ancak gelir kaynakları bularak Üniversitemizi düzlüğe çıkarttık. Öğrencilerimizin bizleri tercih etmesiylede dahada rahatladık. Yeni bölümlerin açılmasıyla Üniversitemizdeki işler yoluna girdi. Göreve başladığımda Alanya\\\\\\\'yı üniversite kenti yapma gayreti içerisinde olacağımızı söylemiştim. Bununla ilgili büyük adımlar attığımız için mutluyum\\\\\\\" dedi.

\ \ \ \

SON ZİYARET ALTİD\\\\\\\'E

\ \ \ \

Kaymakam Tanrıseven, veda ziyaretleri kapsamında son olarak Alanya Turistlik İşletmeciler Derneğini (ALTİD) ziyaret etti. ALTİD Başkanı Burhan Sili ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Tanrıseven, ALTİD\\\\\\\'le Alanya\\\\\\\'nın turizmini kalkındırmak için çalıştıklarını söyledi.

\ \ \ \

SİLİ \\\\\\\"TİRE\\\\\\\'YE KAYMAKAM BEYİ ZİYARETE GİDECEĞİZ\\\\\\\"

\ \ \ \

Kaymakam Tanrıseven\\\\\\\'in zor bir dönemde görev yaptığını ifade eden ALTİD Başkanı Burhan Sili, \\\\\\\"Bütün bunlara rağmen Kaymakam Bey şehri bir adım daha öteye götürmek için gece gündüz çalıştı. Keşke Kaymakam Bey ile daha uzun çalışmış olsaydık. Tire\\\\\\\'ye Kaymakam Beyi ziyarete gideceğiz\\\\\\\" dedi.

\ \ \ \

TANRISEVEN \\\\\\\" ALANYA, DÜNYA\\\\\\\'YA AÇILAN BİR PENCERE\\\\\\\"

\ \ \ \

ALTİD ile turizmi iyi noktalara getirmek için uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Kaymakam Tanrıseven, \\\\\\\"Zor bir dönemde çalıştık. Bir çok olumsuzluklar oldu. Bunun birçoğu Alanya dışında gelişti. Bütün bu sorunları elbirliği içerisinde aştık. Hiç kimsenin burnu dahi kanamadı. Alanya\\\\\\\'nın güvenli kent konumda olması için gece gündüz çalıştık. Alanya, Dünya\\\\\\\'ya açılan bir pencere. Sadece deniz, kum, güneş değil; tarihi ve doğasıyla eşsiz bir kent\\\\\\\" dedi.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.