banner6

Belediye ücretsiz sünnet ettiriyor

banner18

banner94
Belediye ücretsiz sünnet ettiriyor
26 Ocak 2017 Perşembe 12:47

p>Alanya Belediyesi tarafından Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde düzenlenen ücretsiz sünnet hizmetlerine devam ediliyor.

\ \ \ \

Okulların sömestr tatiline girmesiyle birlikte 2017 yılının ilk sünnet organizasyonu da yapıldı. Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde, uzman sağlık personelleri tarafından gruplar halinde yapılan hizmetlerin ilki dün sabah yapıldı. 10’ar kişilik gruplar halinde gerçekleşen organizasyonun 2. günüyle birlikte toplamda 30 çocuğa sünnet hizmeti verildi.

\ \ \ \

ÇOCUKLARIN KİRVESİ YÜKSEL OLDU

\ \ \ \

Alanya Belediyesi’nin vermiş olduğu sünnet hizmetine katılan Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, çocuklara kirvelik yaptı. Organizasyon, daha önce Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Alanya Evi Polikliniği’ne başvurarak kayıt yaptıran ailelerin gelmesiyle başladı.

\ \ \ \

SÜNNET OLAN ÇOCUKLARA ERKEKLİK DİPLOMASI VERİLDİ

\ \ \ \

Çocukların erkekliğe adım attığı bu önemli anlarda onlara kirvelik yapan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, sünnetin ardından çocuklara oyuncak ve erkeklik diploması verdi. Sünnetin sağlık açısından önemini vurgulayan Başkan Yardımcısı Yüksel; “Alanya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. İki gündür devam eden hizmetimizde, 30 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Alanya Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın ve engelli bireylerimizin her zaman yanındayız. Bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, yaptığı açıklamada sünnet çağına gelen çocuklarını özel polikliniklerde ve hastanelerde  sünnet ettiremeyen ailelerin Tevfik Hoca Alanya Evi’ne başvurabileceklerini de söyledi.

\ \ \ \

 

\ \ \ \

 

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.