banner6

Plaj futbolunda final heyecanı başlıyor

banner18

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 14 merkezde düzenlenen Plaj Futbol Ligi etaplarında birinci olan takımların katılacağı Plaj Futbolu Finalleri fikstür çekimi Alanya Belediyesi Meclis Salonu'nda yapıldı.

banner94
Plaj futbolunda final heyecanı başlıyor
24 Ekim 2018 Çarşamba 09:35

Kura çekimi öncesi, TFF Grassroots Müdürü Sertan Kırağası, katılımcılara kura çekilişi ve final müsabakalarında yapılacakuygulamalar hakkında açıklama yaptı. Fikstür çekilişine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Belediye BaşkanYardımcısı Mehmet Kula, TFF Grassroots Müdürü Sertan Kırağası, finallere katılacaktakımların yönetici ve antrenörleri katıldı. Fikstür çekilişine Alanya Belediyespor,Seferihisar, Erciş Belediye ve Manavgat Belediyesporseribaşı olarak katıldı. 24-30 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek finallerin ilk gününde eleme turumüsabakaları, 25-27 Ekim tarihlerinde grup müsabakaları, 29 Ekim tarihinde yarı finalve 30 Ekim tarihinde 3.'lük ile şampiyonluk mücadelesi yapılacak.

Galip Dere Plajı'nda yapılacak Plaj Futbolu Finallerinde, Türkiye genelinden 3'ü FİFAhakemi olmak üzere toplam 11 ulusal hakem ve 4 gözlemci görev yapacak. Maçların sunumunu ve anonsunu Oktay Sarı gerçekleştirecek.

24 Ekim Programı Şöyle;

09:30     Gümüldürspor - Efes Müzesi

10:45     Akdeniz Karataş Spor - Dikili Çandarlıgücü

12:00     Manavgat Belediye Spor - 19 Mayıs Belediye

13:15     Erciş Belediye Spor - Tepebaşı Belediye

14:30     TheAnıllife Otel Arsuz Belediye - Adilcevaz Belediye

15:45     Karasu Belediye Spor - Yuvacık Spor

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.