Payallar ve Konaklı birleşti! Peki yeni başkan kim olacak?

banner18

Amatör Lig ekiplerimizden Payallarspor ve Konaklıspor birleşerek tek ekip halinde lige katılma kararı aldı. Yeni kulübün başkanı kim olacak sorusu ise oldukça merak ediliyor.

banner94
Payallar ve Konaklı birleşti! Peki yeni başkan kim olacak?
09 Temmuz 2019 Salı 17:29

ÖZEL Haber - Burak ÖZTUNÇ

Antalya Süper Amatör Lig (SAL) temsilcilerimiz Konaklıspor ve Payallarspor birleşme kararı almıştı. Birlikte hareket etmek ve tek bir takım olarak yola devam etmek isteyen iki kulüp yöneticileri anlaşmış ve yeni takımın adının Payallar Konaklıspor olmasına karar verilmişti.

Yeni kurulan kulüp SAL’dan katılarak ligde boy gösterecek ancak kulübün başkanının kim olacağı ve nasıl bir yapılanmaya gideceği merak ediliyor. Alanya’daki amatör futbolun en önemli temsilcilerinden olacak olan kulübün yeni başkanı olarak geçen isim ise Ali Kızıltaş.

Batı Alanya’da önemli faaliyetlere imza atan genç iş adamı Ali Kızıltaş’ın başkanlık için aday olacağı kulislerde konuşuluyor. Güçlü bir yönetimle birlikte kongreye hazırlanan Kızıltaş’ın karşısına ise rakip çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Ancak birleşen iki ekibin de temsilcilerinin Ali Kızıltaş isminde hem fikir olduğu ve Kızıltaş’ın seçimlere tek liste ile girmesi gerektiğini belirtiliyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.