banner6

Kocaman'ın geleceği Alanya maçına bağlı

banner18

Fenerbahçe'de kader haftalarına girildi. Kanarya, 8 resmi maçta sadece 2 galibiyet alırken, Alanya ve Beşiktaş karşılaşmalarından çıkacak sonucun ardından yönetim, Aykut Kocaman'ın geleceğini masaya yatıracak.

Kocaman'ın geleceği Alanya maçına bağlı
13 Eylül 2017 Çarşamba 11:25

Türkiye’nin en iyi spor gazetelerinin başında gelen www.fanatik.com.tr  haberine göre Fenerbahçe Teknik direktörü Aykut Kocaman’ın Alanya maçının kader maçı olduğu yazıldı.

İşte  www.fanatik.com.tr  haberi;

Beklentilerin yüksek olduğu sezon Fenerbahçe adına kötü başladı. Şu ana kadar oynadığı 8 resmi karşılaşmada sadece 2 galibiyet alabilen sarı lacivertliler, hem Avrupa'dan elenmesi hem de henüz 4. hafta sonunda Galatasaray ve Beşiktaş'ın 5 puan gerisinde kalması tüm planları altüst etti. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim, Aykut Kocaman'a şimdiye kadar net bir tepki göstermese de hayal kırıklığı yaratan sonuçlar deneyimli hocanın kredisini cidde ölçüde sarstı. Alanya ve Beşiktaş ile oynanacak maçları kader karşılaşmaları olarak gören sarı lacivertli kurmaylar, bu maçtan çıkacak sonucun ardından Kocaman'ın geleceğini masaya yatıracak.

banner27
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.