banner6

Çavuşoğlu’ndan tokat gibi cevap: “Kendi takımınızı destekleyin”

banner18

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun kardeşi Şükrü Çavuşoğlu sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda İstanbul takımı fanatiği olan arkadaşlarına tokat gibi bir cevap yolladı.

banner94
Çavuşoğlu’ndan tokat gibi cevap: “Kendi takımınızı destekleyin”
24 Şubat 2020 Pazartesi 10:35

HABER – Yüksel SOYLU

Akdeniz’in parlayan yıldızı, Süper Lig en çok konuşulan takımın başkanı olan Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun Alanya’da çok sevilen, tarımla uğraşan kardeşi Şükrü Çavuşoğlu İstanbul takımlarını destekleyenlere tokat gibi bir mesajla uyarıda bulundu. Çavuşoğlu yapmış olduğu paylaşımda herkesin kendi yaşadığı şehrin takımını desteklemeye davet etti. Çavuşoğlu’nun sosyal medya üzerinden arkadaşlarına göndermiş olduğu mesaj şu şekilde:

Herkese Günaydın. Arkadaşlar dün akşamdan beri İstanbul’un iki takımını yazan paylaşan arkadaşlar şimdiye kadar birçoğunuzu Alanyaspor’la ilgili hiç bir paylaşımınızı görmedim. Birçok kişinin “ha bu sene düşer ha yeni sene düşer” dediğiniz Alanyaspor’umuz şimdi ligde ilk beşin içinde.

Bırakın başka takımları yaşadığınız şehrin takımını paylaşın, destekleyin. Başka takımları paylaşan arkadaşlarımı sosyal medyalarımdan çıkaracağım.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.