Başsavcı Yılmaz'dan milli tekvandoculara ziyaret

banner18

Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Yılmaz, Avrupa şampiyonası hazırlıklarını Manavgat’ta sürdüren işitme Engelli Tekvando Milli Takımını ziyaret etti. Başsavcı Ramazan Yılmaz’a Adalet Komisyonu Başkanı Erdem Ersoy ve Kaymakamlık Engelliler Koordinatörü Guddusi Aydın eşlik etti.

banner94
Başsavcı Yılmaz'dan milli tekvandoculara ziyaret
07 Kasım 2019 Perşembe 13:04

Manavgat Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Erdem Ersoy ve Kaymakamlık Engelliler Koordinatörü Guddusi Aydın ile birlikte 9-12 Kasım tarihlerinde Antalya' da gerçekleşecek işitme Engelli Tekvando Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Manavgat’ta gerçekleştiren işitme Engelli Tekvando milli takımını, ziyaret ederek şampiyonada başarılar diledi.

Sporcu ve Antrenörlerle bir araya gelen Başsavcı Yılmaz, "Tekvando Milli takımımızı ilçemizde misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. İçinizde Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonu sporcular var. Biz avrupa şampiyonasında da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize gönülden inanıyoruz. Sizin bizleri temsil etmeniz, ay yıldızlı bayrağımız için mücadele vermeniz her şeyden önemlidir. Sizleri görmek, yanınızda olmak bile bizim tüylerimizi diken diken yapıyor. Sizinle gurur duyuyoruz. Müsabakalarınızda da yanınızda olup desteklemek istiyoruz. Bizim yapacağımız ne olursa yanınızdayız. Başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.