banner6

ALANYASPORLU FUTBOLCULAR ASKER UĞURLADI

banner18

ALANYASPORLU FUTBOLCULAR ASKER UĞURLADI
05 Şubat 2016 Cuma 08:59

p>Alanyaspor Kulübü personeli Mustafa Şahinkaya, futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeli tarafından vatani görevini yapmak için Amasya'ya uğurlandı. Turuncu yeşilli futbolcular, Mustafa Şahinkaya'yı hep birlikte havaya atarak, 'En büyük asker bizim asker' diye bağırdı, ardından asker selamı verdi. 
VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİLER
 Alanyasporlu futbolcular, kulüp garsonu Mustafa Şahinkaya'yı vatani görevini yapmak üzere Amasya'daki Piyade Er Eğitim Tugayı'na asker selamıyla uğurlayarak vefa örneği gösterdi. Teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeli ilk olarak Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde Şahinkaya ile vedalaşarak, hep birlikte asker selamıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. 
ASKER SELAMIYLA UĞURLANDI
Daha sonra otomobillerle konvoy oluşturan turuncu yeşilliler, otogara giderek Şahinkaya ile davul ve zurna eşliğinde oynadılar. Sırtına bağladığı Türk Bayrağı ile teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeliyle bir kez daha vedalaşan Şahinkaya, oldukça duygulu anlar yaşadı. Otobüse bindikten sonra asker selamı veren Şahinkaya, futbolcular tarafından alkışlarla Amasya'ya uğurlandı. 

 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.