banner6

Alanyaspor 14’üncü kez öğrencilerle bir arada

banner18

'Alanyasporum Okulumda Projesi’ kapsamında sezonun son etkinliği Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı.

Alanyaspor 14’üncü kez öğrencilerle bir arada
16 Mayıs 2018 Çarşamba 15:55

Aytemiz Alanyaspor’un, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü Alanyasporum Okulumda Projesi'nin 14'üncü durağı Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Futbolcular Haydar Yılmaz, Efecan Karaca ve Mamadou Fofana etkinlik kapsamında öğrencilerle bir araya gelirken, etkinliğe Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu da katıldı.

Okul Müdürü Ali Rıza Gönüllü'nün açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti. Daha sonra kürsüye çıkan Başkan Hasan Çavuşoğlu, amaçlarının Passolig veya ürün satmak olmadığını, projenin en önemli amacının şehrinin takımına bağlı taraftar grubu oluşturmak olduğunu kaydetti.

Daha sonra okul müdürü Gönüllü, etkinliğe katılımından dolayı Kulüp Başkan Çavuşoğlu'na plaket verirken, Çavuşoğlu ise okul müdürü Gönüllü'ye Alanyaspor forması hediye etti. Ardından kürsüye davet dilen futbolculara birer çiçek verilirken, etkinlik sonunda futbolcular, öğrencilerin Alanyaspor Mağazası’ndan satın aldığı formalarını imzalayarak fotoğraf çektirdi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.