Siz hala kombine almadınız mı?


Burak Öztunç

Burak Öztunç

05 Ağustos 2019, 12:37

Şehrimizin takımı yaptığı 10 transferle muhteşem bir sezona hazırlanıyor. Peki, siz kombinenizi aldınız mı?

Süper Lig’in artık tecrübeli ekiplerinden olan takımımız bu sezona 10 yeni isimle başlayacak. Kadrosunda yedek oyuncu sıkıntısı çeken ve rotasyon konusunda sorun yaşayan Alanyaspor, bu eksikliklerini gidermek için yeni transferlerle kadrosunu güçlendirdi. Alanyaspor taraftarlarına şöyle bir döndüğümüz zaman herkesin kadrodan ve transferlerden memnun olduğunu görüyoruz. Turizm sezonunda tüm şehir harıl harıl çalışıp kış ayları için maddi manevi hazırlık yaparken bir yandan da göz ucuyla Alanyaspor’u takip ediyor. Yeni transferlerin, yeni sezonda Alanyaspor’a ne kadar katkı vereceğini herkes hem merak ediyor hem de bu denli iddialı bir kadro oluşturulmasından memnuniyet duyuyorlar.

Şimdi taraftara düşen bu takıma sonuna kadar destek vermektir. Yeni sezona heyecan ve umutla girebilmek için şu an tek eksik taraftar. O yüzden kombinelerimizi şimdiden almalıyız. İçeride veya dışarıda oynadığımız tüm maçlarda o stadı tamamen doldurmalıyız. Taraftarın gücünü hisseden bu futbolcu grubu rüzgarı da arkasına alırsa bu ligde fırtınalar estirir.

Alanyaspor’un kombine biletleri hakkında tüm merak edilenler ise aşağıda. Haydi, Alanya kombineni almaya!...

Kulübümüzün 2019-2020 sezonunda Bahçeşehir Okulları Stadyumu'nda geçerli olacak kombinelerin satışına başlandı. 17 Temmuz Çarşamba gününe kadar yenileme işlemi yapılacak ve 18 Temmuz Perşembe günü ise genel satış başlayacak. VIP Tribün 2500 TL, Maraton Tribün D-E-F Bloklar 750 TL, Maraton Tribün A-B-C-G-H-I Bloklar 650 TL, Kapalı Tribün TL 650 TL, Kale Arkası Tribünleri 250 TL'den satışa açıldı.

Kombine alımı esnasında Passolig yıllık kart kullanım süresinin en az 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Kombineler, www.passo.com.tr veya Alanyaspor Passolig Ofisi’nden taksit avantajıyla yenilenebilir. Taksitli kombine yenilemelerinde yüzde 8 vade farkı uygulanmaktadır. Kombine yenileme için www.passo.com.tr adresinden üye girişi yaparak 'kombine rezervasyonlarım' bölümünden bir önceki sezona ait kombinesini aynı koltuk numarasıyla yenileyebilecek.

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Alanyaspor Passolig Ofisi’nde:

Vakıfbank Kredi kartlarına 3+3 taksit

World özellikli kredi kartlarına 3+3 taksit

Bonus özellikli kredi kartlarına 3 taksit

Finansbank kredi karlarına 3+3 taksit

Ziraat Bankası kredi kartları 3+3 taksit

Halkbank kredi kartlarına 6 taksit

İş Bankası Kredi kartlarına 6 taksit

Akbank kredi kartlarına 6 taksit

Aktifbank kredi kartlarına 6 taksit

www.passo.com.tr'de:

Vakıfbank Kredi kartlarına 3+3 taksit

World özellikli kredi kartlarına 3+3 taksit

Bonus özellikli kredi kartlarına 3+3 taksit

İş Bankası Kredi kartlarına 6 taksit

Aktif Bank kredi kartlarına 6 taksit

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.