banner6

Vatan Partisi aday adaylarını açıkladı

banner18

Vatan Partisi Alanya İlçe Teşkilatı parti binalarında bir toplantı gerçekleştirerek 24 Haziran Seçimlerinde Alanya’dan Milletvekili aday adaylarını açıkladı.

Vatan Partisi aday adaylarını açıkladı
17 Mayıs 2018 Perşembe 14:41

Açıklamayı İlçe Başkan vekili Evren Kurtoğlu gerçekleştirdi. Kurtoğlu, açıklamasında “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizin Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’i, milletimizin iradesiyle 100 bini aşkın imzayla aday gösterdik. Milletvekili seçimlerinde de partimize Antalya’dan aday adaylığı için 45 kişi başvurmuştur. Yapılan temayül yoklaması sonucunda Alanya’mızdan İlçe başkanımız Hasan Faruk Kurtoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyemiz Tahir Sertkaya’nın aday adayı olarak partimiz genel merkezine sunulması kararlaştırılmıştır. Milletvekili aday adaylarımız, genel merkezimizin merkez yoklaması sonucu adaylıkları belirlenecektir. Değerli partililerimize şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Ardından söz alan aday adaylarından Hasan Faruk Kurtoğlu, milletimizin zorlu süreçlerden zaferle çıkacağını söyleyerek “partimiz 24 Haziran seçimlerinde merkezimize bizleri önerdi. Bizler de Alanya’mıza ve ülkemize hizmet etmek, yaşanan sıkıntılarımızın çözümlerini milletimize anlamak için aday adayı olduk” dedi.

Diğer aday adayı olarak gösterilen Tahir Sertkaya’da “Çözümlerimizle, programımızla hazırız, milletimize sahada tek tek ulaşıp ülkemizin çıkış yolunu anlatacağız” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.