banner6

Türel’den İmamoğlu çıkışı: Neden gizlediniz?

banner18

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Menderes Türel, Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya görüşmesi ile ilgili konuştu.

banner94
Türel’den İmamoğlu çıkışı: Neden gizlediniz?
20 Haziran 2019 Perşembe 12:58

Haber - Burak ÖZTUNÇ

23 Haziran Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçimleri öncesi siyasi tartışmalar son hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Fox ekranlarında AK Parti’ninn adayı Binali Yıldırım ile CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu, İsmail Küçükkaya’nın hazırlamış olduğu programda karşı karşıya gelmişlerdi.

Tüm Türkiye’nin merakla beklediği toplantı sonrası ise Ekrem İmamoğlu’nun soruları önceden bildiği iddia edilmişti. İstanbul’da bir otelde İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu’nun görüştüğünün görüntülerinin ortaya çıkması da tartışmaları beraberinde getirmişti.

TÜREL: NEDEN GİZLEDİNİZ?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’de konuya kayıtsız kalmayarak sosyal medya hesabı üzerinden kritik bir soru yöneltti. Eski Başkan Türel mesajında, “Her şey olabilir. Görüşebilirler. Makul karşılanabilir. Anlamadığım tek şey, neden İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu görüşmeyi yakalanıncaya kadar gizlediler?” dedi.

Türel’in bu sorusuna binlerce destekleyici ve karşıt görüşlü yorum geldi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.