banner6

Toklu'ya tebrik yağıyor

banner18

Alanyalılar, yeni dönemde AK Parti İlçe Başkanı olmaya hazırlanan Mimar Mustafa Toklu'yu sosyal medyadan hesabından tebrik ediyor.

Toklu'ya tebrik yağıyor
13 Kasım 2017 Pazartesi 16:24

Haber:Gazete Alanya
AK Parti Genel Merkezi'nin onayıyla İlçe Başkanlığı'na aday olmaya hazırlanan Mimar Mustafa Toklu'yu ilk tebrik eden isim AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alaaddin Işık oldu. Işık, "Genel Merkezimizin takdiri ile yapılacak olan AK Parti Alanya İlçe kongresinde İlçe Başkan Adayımız Alanya İlçe Gençlik Kolları eski Başkanımız, Gençlik Kolları Genel Merkez MKYK üyemiz Mustafa Toklu olmuştur. Şimdi hep beraber, birlik ve beraberlik içinde Mustafa Toklu Başkanlığında bu güne kadar hizmet edenlerden devralınan bayrağı daha da yükseklere çıkarmak için çalışma zamanıdır. Davamız bir, hedefimiz bir, geleceğimiz bir, şimdi; bir olma zamanı" dedi.

"Rabbim utandırmasın"

Toklu'yu tebrik eden ikinci isim AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı Cemal Yeniacun. Yeniacun, "Yıllar önce siyasetle beni tanıştırıp sevdiren Başkanım Mustafa Toklu Alanya ilçe Başkanlığına tek aday olarak kongreye gidecek. Rabbim utandırmasın. Alanya’mıza ve Sevdamız Ak Partiye hayırlı olsun şimdi bir olma zamanı" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.