banner6

SON TERÖRİSTE KADAR MÜCADELE SÜRECEK

banner18

SON TERÖRİSTE KADAR MÜCADELE SÜRECEK
31 Temmuz 2015 Cuma 14:53

p>Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, \'Artık milletimiz huzur istiyor. Son teröriste kadar mücadele sürecektir. Bunların inlerini, Kandillerini tamamen imha edeceğiz. Bundan geri dönüş yoktur\' dedi.
\'Silahlar bırakılmadığı sürece operasyonlar sürecek\'

Bakan Eroğlu, PKK\'nın silahları bırakmadığı, silahtan dönmediği sürece operasyonların süreceğini bildirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti\'nin çok güçlü olduğunu anlatan Eroğlu, şöyle konuştu:

\"Türkiye\'nin gelişim ve kalkınmasını hazmedemeyen, Türkiye\'nin önünü kesmek isteyenler, \'Artık Türkiye çok fazla oldu\' diyenler, büyük bir tezgah hazırladılar. Üçlü bir tezgah. DAEŞ, bunlar hain. Bunlar o kadar çok zulüm yapıyorlar ki Müslümanları öldürüyorlar. \'Allah, Allah\' diyerek Müslümanları öldürüyorlar. Böyle bir anlayış olur mu? Tamamen üst akıla hizmet ediyorlar. Sınırdan bir arkadaşımızı şehit ettiler. Arkasında Suruç hadisesi geldi. Bu sefer PKK, ikinci olarak başladı. Zaten daha önce çok fazla adam kaçırma, yol kesme ve insanları dağa kaçırma gibi faaliyetleri vardı. Silahları da bırakmadılar. Bir de şehirlerde DHKP-C terör örgütü harekete geçti. Türkiye\'nin gerçekten önünü kesmek isteyen üst akıl, üç terör şebekesini harekete geçirdi ama biz de aynı anda üç hedefe gereken müdahaleyi yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Artık milletimiz huzur istiyor. Asla buna müsaade etmeyeceğiz. Son teröriste kadar mücadele sürecektir. Bundan geri dönüş yoktur. Bunu da herkes böyle bilsin. Bütün dünya bunu böyle bilsin.\"

Bakan Eroğlu, hükümetin dimdik ayakta, görevini sürdürdüğünü, hükümetin, görevinin sona ereceği son saate kadar ayakta olacağını, ne gerekirse yapacağını ifade eden Eroğlu, \"Bayrak, vatan ve bu minarelerde ezanların ilelebet susmaması için düşman ayağının bu topraklara basmaması için ne gerekiyorsa yaparız. Bunlara bakmadan yatırım ve hizmetlere devam ediyoruz\" değerlendirmesinde bulundu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.