banner6

Özcan; ’Vatandaş yeter diyor’

banner18

​​​​​​​CHP Antalya Milletvekili aday adayı Cem Özcan ’’Üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adayıyım. Bu niyetle çıktığımız yolda tüm vatandaşlarımızın değerli desteklerini bekliyorum’’dedi.

Özcan; ’Vatandaş yeter diyor’
16 Mayıs 2018 Çarşamba 17:33

Haber:Gazete Alanya

27. dönem Milletvekili Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili aday adayı Cem Özcan, Parti olarak beklenilenin çok üstünde oy alacaklarını ifade etti.

CHP Antalya Milletvekili aday adayı Cem Özcan, artık yeter demenin zamanı geldiğini açıkladı. Cem Özcan konuşmasını şöyle sürdürdü’’ 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri Türkiye Cumhuriyeti için bir kırılma noktası ve Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimlerinden biridir. Üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adayıyım. Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkında olarak; ideolojim, almış olduğum eğitim, yaşadığım çevre, faaliyette bulunduğum sektörlerden edindiğim deneyim ve özgür, adil, eşitlikçi, her bir bireyinin insan onuruna uygun yaşadığı bir Türkiye düşü beni bu yolculuğa çıkardı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev alarak katkı sunmak isteği ile aday adayı oldum. Bu niyetle çıktığımız yolda tüm vatandaşlarımızın değerli desteklerini bekliyorum. Partim ve şahsım adına hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Desteklerini bekliyorum’’dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.