banner6

Muhtar adayı Sezen’den Başkan Akpınar’a ziyaret

banner18

Bektaş Mahallesinin ilk kadın muhtar adayı olan Fatma Sezen, seçime sayılı günler kala ziyaretlerine hız verdi. CHP Alanya Kadın Kolları Başkanı İlknur Akpınar ile bir araya gelerek adaylığı hakkında kadın kadına bir sohbet gerçekleştirdiler.

banner94
Muhtar adayı Sezen’den Başkan Akpınar’a ziyaret
06 Mart 2019 Çarşamba 12:48

İlknur Akpınar, “aklı başında, bir birey olduğunun farkında olan her kadın, kime oy vereceğine kendi karar verebilir” dedi. “Eski düzenin yerine, kendini geliştiren sorgulayan, istediği hizmetin ne olduğunu bilen her kadın kocasının veya bir başkasının yönlenmesine ihtiyaç duymadan özgürce karar verebilmelidir.  Bilirim ki; Fatma ablama Belediye başkanın kapısı her daim açıktır. Bir milletvekiline “ oğlum hele benim derdimi bir dinle” deyip el öptüren,  mahallesi için yılmadan çalışan, sevilen biridir”. Ne yazık ki; ahbap çavuş ilişkisi ile yönetilen hiçbir yer hizmet alamamaya ve her daim geri kalmaya mahkumdur” diyerek sözlerini sürdürdü.

“Çıktığı bu yolda öncelikle tüm kurumların desteğini almış, Mahallesi için yapılacakları hakkında Meclisi defalarca ziyaret etmiş, ne istediğini bilen azimli ve vizyon sahibi Fatma ablamın en büyük destekçisiyiz”  sözlerine ekledi.  CHP Alanya Kadın Kolları Başkanı İlknur Akpınar, kadının en büyük destekçisinin yine kadın olduğuna vurgu yaparken,  çabasından ötürü takdir etti ve her türlü desteğe hazır olduğunu kendisine iletti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.