banner6

MHP’li Türkdoğan’dan, Sönmez'e parti ayarı

banner18

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'dan Belediye’nin MHP’li Meclis Üyesi Abdullah Sönmez’e zehir zemberek sözler.

MHP’li Türkdoğan’dan, Sönmez'e parti ayarı
16 Nisan 2018 Pazartesi 13:27

Haber: Gazete Alanya

Abdullah Sönmez’in son dönemde, iktidar Partisi saflarına geçeceği dillendirilirken, taraflardan bugüne kadar konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, Sönmez’in sık sık AK Parti’li yöneticilerle bir araya geldiği gözlerden kaçmadı. Gençlik Kolları ile de yan yana geldiği öğrenilirken, bu konu hakkında MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan sessizliğini bozdu. Herkesin ayağını denk almasını ifade eden Türkdoğan 'Seçim sürecine girdik. MHP'nin en alt kesiminden en tepesinde bulunanlara söylüyorum. Kimimle oturup kiminle konuştuklarına dikkat etsinler. Ben MHP Meclis üyesiyim veya ben MHP'nin şu konumdayım bana kimse karışamaz diye kimsenin üstünlüğü söz konusu olamaz' dedi.

GENÇLERLE SENİN NE IŞIN OLUR

Kendi Partisi MHP'nin Meclis Üyesi olan eski Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez'e göndermede bulunan Türkdoğan, ‘Düşünün ki bir partinin aktif Belediye meclis üyesi var. Türkiye’mizin ve Alanya’mızın gururu ve devlet adamı Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşüp sohbet ediyor. Tabii ki en doğal hakkı, buna hiç bir şekilde itirazımız olmaz. Fakat kendi partisinin dışındaki partinin Gençlik Kolları’yla oturup kalkması biraz manidar değil mi? AK Parti Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin ilkeleri doğrultusunda aldıkları kararlar neticesinde, devletimizin bekası, milletimize zarar gelmeyecek şekilde elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bunun karşısında olanlara da asla izin vermeyiz’ şeklinde konuştu.

MHP EVIMIZ DEVLET BAHÇELİ BABAMIZ

‘Biz Milliyet Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emirleri ve ideoloji doğrultusunda hareket ediyoruz' diyen İlçe Başkanı Türkdoğan, MHP'nin tüm kadrolarıyla ülkenin sorunları ile ilgilendiğini ifade ederken,’Bizler günübirlik siyasi hesap ve kazanımlar peşinde değiliz. Bizim için vatandaşlarımızın huzuru, refahı ve güvenliği her şeyden önde gelir. Çünkü milletimiz mutsuzsa biz geleceğe ümitle bakamayız. Millete rağmen siyaset yapılamayacağını bilir, buna inanırız. Milletin duası, rızası ve desteği olmadan hiçbir siyasi hedef başarıya ulaşamayacaktır’ ifadelerinde bulundu. Türkdoğan, ‘Halden, dertten anlamayanların yüksek hedeflere ulaşması çok zor. Milletin sorunlarını kökten çözmek, "dik baş, tok karın ve mutlu yarın" amacına ulaşmak için çalışıyoruz. MHP evimiz Devlet Bahçeli babamızdır' dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.