banner6

Kerim Taş’tan Cumhur İttifakı’na açık destek

banner18

Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel’e açık destek veriyor.

banner94
Kerim Taş’tan Cumhur İttifakı’na açık destek
01 Mart 2019 Cuma 12:48

Alanya’da yerel seçim heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Seçimlere bir ay gibi kısa bir süre kala, seçim çalışmalarının en yoğun olduğu yer ise sosyal medya. Günümüzde genç yaşlı herkesin aktif olarak kullandığı sosyal medya üzerinden birçok vatandaş aday ve partilere açık destek veriyorlar.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimler öncesi Alanya’da pek çok kesimi etkileyen oda başkanlarından bir kısmı sessizliğini korurken, bazı oda başkanları ise özellikle sosyal medya üzerinden parti ve adaylara açık destek veriyorlar. Bu isimlerden birisi de uzun dönemdir başarılı bir şekilden Alanya Metal İşleri Odası Başkanlığı görevini yürüten Kerim Taş.

Başkan Kerim Taş sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda Cumhur İttifakının Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel’i destekliyor. Adem Murat Yücel ile fotoğraflarını paylaşan Kerim Taş’ın açık desteği bir çok vatandaşın da takdirini topluyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.