banner6

CHP'ye hakarete AK Parti Başkanı Toklu'dan hamle geldi

banner18

CHP'ye hakarete AK Parti Başkanı Toklu'dan hamle geldi. "Bu tür davranışları uygun bulmadığı herkes bilsin"dedi.

CHP'ye hakarete  AK Parti Başkanı  Toklu'dan hamle geldi
07 Ağustos 2018 Salı 01:57

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Ömer E. isimli vatandaşın yaptığı paylaşım CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'yı çileden çıkarmıştı. Bunun üzerine CHP Alanya ilçe başkanın Sefa Çorbacı dün Alanya Adliye sarayı önünde tepkisini dile getirdi. Ak Parti yanlısı olduğu iddia edilen sosyal medyada 'Her CHP'linin evinde bir o.... çocuğu vardır' yazan Ömer E. hakkında suç duyurusunda bulundu.

AK parti Alanya ilçe Başkanı son noktayı koydu. Başkan Toklu onu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde
"İki gündür kamuoyunu meşgul etmekte olan “Hakaret” konusunu yakından takip etmekteyiz. İlk günden itibaren CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ile iletişime geçmiş, olaydan duyduğumuz rahatsızlığı dile getirmiş bulunmaktayız. Bizim örf, adet ve aldığımız parti terbiyesinde bu tarz tutumlar asla kabul edilemez. Konu ile ilgili hakarette bulunan şahısla ilgili partimizce gereği yapılacaktır. Ak Parti Alanya ailesi olarak hiçbir siyasi görüş gözetmeksiniz bu tür davranışları uygun bulmadığımız gibi her zaman da karşısında duracağız" dedi.

Olayın gelişi
Sosyal medya üzerinden Ömer E. isimli vatandaşın yaptığı paylaşım CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'yı çileden çıkardı.
Alanya’da olduğu iddia edilen Ömer Erdem isimli vatandaş sosyal paylaşım hesabı Facebook üzerinden CHP’lileri adeta çılgına çeviren bir paylaşımda bulundu. 'Her CHP'linin evinde bir o.... çocuğu vardır' yazan Ömer Erdem’e tepki yağdı. CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı bu paylaşıma büyük tepki verdi. Başkan  Çorbacı paylaşımla ilgili, "Bunun hesabını yargı önünde vereceksin. Beğenen ve yorum yazanları Başsavcılığa bildireceğim. Başta AK Parti İlçe Başkanı ve Dış İşleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu bu konuyla yakından ilgileneceğini tahmin ediyorum. Süreci hem medya hem de sosyal medyadan takip edeceğim."dedi. Bu paylaşıma CHP’ye gönül veren vatandaşlarda karşı gelirken, ’’Bu şahıs derhal bulunmalı Adalete teslim edilmeli. Her önüne gelen sosyal medya hesabından böyle gelişi güzel yazıp çizmemeli’’şeklinde kızgınlarını dile getirdi
 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.