CHP Alanya Gençlik’te takvim belli oldu

banner18

CHP Alanya Gençlik Kolları Kongre takvimi netleşti. Alanya CHP'li gençler 2 Şubat Pazar gün sandık başına gidecek.

banner94
CHP Alanya Gençlik’te takvim belli oldu
16 Ocak 2020 Perşembe 09:47

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanın belirleneceği kongre 2 Şubat'ta yapılacak. Gençlik kolları başkanlığında 246 genç yeni başkanı seçmek için oy kullanacak. Kongrede başkan seçilebilmek için Gürkan Yılmaz ile Birkan Ceylan aday olarak delege çalışmasını sürdürüyor. Mevcut gençlik kolları başkanı olan Çağdaş Erdem'in yaş haddi nedeniyle aday olmadığı seçimde Gürkan Yılmaz'ın sempatik tavırları ile delegeler üzerinde olumlu etki oluşturmakta. Gençlik kolları seçimlerinde Yılmaz'ın yapıcı tavırları sayesinde temas kurduğu delegelerin önemli bir bölümünün desteği alacağı değerlendirilmekte.

Gürkan Yılmaz yaptığı açıklamada, "Gayemiz CHP'nin yerelden genele iktidarı kazanması. Bu doğrultuda siyasi çalışmamızı yürüterek, partili partisiz her haneye ulaşarak onların CHP saflarında memleket için hizmet etmesine, fikir ortaya koymasına vesile olabilmek istiyoruz "dedi.

Delege ziyaretlerimizi büyük oranda tamamladık diyen Gürkan Yılmaz," Kongreye kadar delegelerimizi tekrar ziyaret edip gönüllerini fethetmeye çalışcağız. Ayrıca bir taraftan parti büyüklerimizi ziyaret ederek değerli fikir ve önerilerini dinliyoruz diğer taraftan 14 asil 14 yedekten oluşan yönetim kurulu üyelerimizi tespit ediyoruz. Kongremizin hayırlı olmasını dilerim" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.