banner6

CEMAATTEN PKK YA İLGİNÇ TAKTİK

banner18

banner94
CEMAATTEN PKK YA İLGİNÇ TAKTİK
29 Eylül 2015 Salı 15:43

p>PKK terörü her geçen gün asker/polis/sivil ayrımı yapmaksızın devam ederken, CHP\'den sonra terör örgütüne bir uyarı da Cemaat\'ten geldi.
Zaman yazarı Şahin Alpay, Kılıçdaroğlu\'nun Avrupa\'daki temasları sırasında sarfettiği sözlerini referans alarak \"HDP\'yi PKK\'ya ezdirmeyelim\" dedi.
HDP LİLER PKK\'YA YAKIN OLMAKTAN RAHATSIZ DEĞİL
Oysa ki HDP milletvekilleri, saklama gereği duymadan PKK\'lı teröristlerin cenaze törenlerine katılıyor, bu cenazelerde çekilen fotoğrafları da sosyal medya aracılığıyla \'şehit cenazesindeyiz\' diye paylaşıyor. Alpay bugünkü yazısında \"Türkiye kamuoyunun HDP\'yi PKK-AKP işbirliğine ezdirmemesi lazım\" diyerek Kılıçdaroğlu\'nun sözlerini bir adım öteye taşıdı.
İşte yazıdaki o bölümler:
AKP - PKK HDP\'Yİ EZİYOR
Herkes kendi kendine sormalı: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, \"AKP-PKK?işbirliği ülkeyi bu hale getirdi. AKP\'nin eş başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan ile PKK nın yaptıkları örtüşüyor. Terör örgütünün lideri, başkanlığın kendileri için sorun olmayacağını söylüyordu. Şimdi HDP\'yi aralarında eziyorlar...\" (27.09.2015) dediği zaman tümüyle haksız mıdır?
Türkiye halkı olarak HDP\'nin AKP ile PKK arasında ezilmesine izin vermemeliyiz. Kürtler arasındaki kafa karışıklığının giderilmesi, şiddet sarmalının son bulması için Abdullah Öcalan dahil Kürt siyasi hareketinin bütün unsurlarının özgürce katılacağı bir tartışmaya da o kadar büyük ihtiyaç var ki...

 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.