banner6

Çavuşoğlu'ndan şehit ailesi ve gazi ziyareti

banner18

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen er Muhittin Talha Çalışkan'ın ailesi ile Kuzey Irak'ta terör örgütüne karşı çıkan çatışmada gazi olan Onur Çetin ve ailesini evlerinde ziyaret etti.

banner94
Çavuşoğlu'ndan şehit ailesi ve gazi ziyareti
24 Mayıs 2018 Perşembe 13:52

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 24 Haziran seçimleri nedeniyle memleketi ve seçim bölgesi Antalya'da, partisinin Antalya milletvekili aday adaylarıyla iftarda buluştu. Mimar Sinan Kültür Merkezi'ndeki iftara Mevlüt Çavuşoğlu'nun yanı sıra Ak Parti Antalya milletvekilleri ile 24 Haziran seçiminde aday gösterilen isimler de katıldı.

Bakan Çavuşoğlu, aday adaylarıyla iftar programı öncesinde, Suriye'de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen er Muhittin Talha Çalışkan'ın ailesi ile Kuzey Irak'ta terör örgütüne karşı çıkan çatışmada gazi olan Onur Çetin ve ailesini evlerinde ziyaret etti.

Bakan Çavuşoğlu ilk ziyaretini Afrin şehidi Muhittin Talha Çalışkan'ın ailesine gerçekleştirdi. “Vatanımızın, milletimizin geleceği için canlarını feda eden şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız" diyen Bakan Çavuşoğlu, ardından gazi Onur Çetin ve ailesini ziyaret etti. Çavuşoğlu, “Ülkemizin ve milletimizin bekası için kahramanca mücadele veren gazilerimize minnettarız" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.