banner6

Çakır’a Mahmutlar'da büyük ilgi

banner18

Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır; Mahmutlar Mahallesi (eski adıyla Yukarı Mahalle olan) Küves’de vatandaşlarla buluştu. Gittiği her ortamda vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılanan Çakır’a; Küves’de de vatandaşlar, gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi.

banner94
Çakır’a Mahmutlar'da büyük ilgi
13 Şubat 2019 Çarşamba 14:51

Demokrat Parti İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte Mahmutlar Mahallesi Küves’de vatandaşlarla; 2004-2009 Mahmutlar Belediye Başkalığı yaptığı dönemde bölgeye kazandırdığı birçok hizmet ve yatırımdan biri olan muhteşem parkta buluşan Çakır; “Öncelikle hemşehrilerimize ilgi, destek ve samimi sohbetleri için teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın harika coşkusu, bizlere güç ve destek veriyor. Buradaki herkes bizim arkadaşımız, dostumuz, büyüğümüz, kardeşimizdir. Onlarla dertleştik, hoş muhabbet ettik.” dedi.

Çakır’ın belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmet ve projelerden sonra mahallerine çivi dahi çakılmadığını söyleyen ve Çakır dönemini özlediklerini belirten Vatandaşlar; Çakır’a Küves’e kazandırdığı hizmet ve yatırımlara teşekkür ettiler ve sonuna kadar destek sözü verdiler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.