banner6

Böyle Muhtar Adayına Can Kurban

banner18

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde gerçekleşecek olan Mahalle Muhtarlığı seçimlerinde Toslak  Mahallesi Muhtar Adaylığını ilan eden ve vatandaşlar tarafından çokça sevilen Mahmut Akdemir vatandaşlarla ve esnaflarla birlikte olduğu kadar çocuklarla da yakından ilgileniyor.

banner94
Böyle Muhtar Adayına Can Kurban
16 Ocak 2019 Çarşamba 14:46

Toslak Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu ilan eden ve vatandaşlarla sürekli iç içe olan Mahmut Akdemir çocuklarla bile konuşarak Toslak Mahallesi’nde ne gibi yeniliklerin olması gerektiği konusunda görüşlerini alıyor. Bulduğu her fırsatta mahalle sakinleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Mahmut Akdemir sürekli mahallenin sorunları ile ilgilendiği kadar çocukları da ihmal etmiyor. Aldığı balonlarla çocukları sevindiren ve onların gönlünü de kazanan Mahmut Akdemir , proje ve vaatleri ile belediye başkan adaylarını aratmıyor.

AKDEMİR, ÇOCUKLARLA DA KONUŞARAK GÖRÜŞLERİNİ ALIYOR

Yerel Seçimlere az bir zaman kala, mahallelerde muhtarlık yarışı da hız kazandı. Alanyanın cennet köşelerinden Toslak Mahallesi’nde muhtarlığa adaylığını koyan Mahmut Akdemir, projeleri ile Mahallesinde müthiş bir kalkınma sağlayacağı vaadinde bulundu. Akdemir, projelerini şöyle anlattı: ”Devir değişti. Şimdi muhtarın yerinde oturmaması, mahallesindeki insanların ayırt etmeden dertlerine çözüm bulması, koşması, koşturması, her dertlerine deva olması gerekiyor. Bunun için de muhtar 'genç, dinamik, enerjik' olmalı. İşte bunlar için muhtar adayı oldum. Dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.