Başkan Apaydın ‘Sönmez kazanacak’

banner18

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, "Bizim tercihimiz Halktan yana olan, halkı unutmayarak çalışan Abdullah Sönmez'den yana oldu" dedi.

banner94
Başkan Apaydın ‘Sönmez kazanacak’
08 Ocak 2019 Salı 13:54

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, bugün haftalık yönetim kurulu toplantısında basın mensupların karşısına çıktı. Apaydın; "Bizim tercihimiz Halktan yana olan, halkı unutmayarak çalışan Abdullah Sönmez'den yana oldu" dedi. Yücel Apaydın konuşmasına şöyle devam etti;

"Bizler yola çıkarken halkımıza hizmeti kendimize amaç edindik. Halkın taleplerini dinleyerek hareket ettik. Genel seçim çalışmalarımızda da gördünüz; asla halktan kopuk hareket etmedik. Bizler halkın yüreğiyle çalışacağımıza, halkın isteğini kendimize amaç edinmeye söz verdik ve bu sözümüzü unutmayarak çalışıyoruz.

-Cumartesi günü, Genel Merkezimiz tarafından da adaylığı resmi bir şekilde açıklanan Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Sönmez'e sizlerin huzurunda bir kez daha; yolumuzun, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

-Seçimler, ilkeleri doğrultusunda çalışanların tercihlerini belirler.

-Bizim tercihimiz Halktan yana olan, halkı unutmayarak çalışan Abdullah Sönmez'den yana oldu.

-Projeler yığını, icraata bir türlü geçirilemeyen vaatler, halkın ihtiyaçlarını karşılamayan bir politika yerine; halkın isteğini icra etmeye geliyoruz.

-Sözümüzün arkasında durarak, söylediklerimizin seçim vaadi olarak kalmayacağının teminatını veriyoruz.

-Yönetim Kurulu Üyelerimizden oluşturduğumuz ekibimiz her gün sahada, halkın taleplerini dinliyor. Halkımızın istekleri de atacak olduğumuz adımlarımızı belirliyor. Bizler halkı unutan değil, halkın yanında tüm samimiyetimizle çalışan bir teşkilatız.

-Alanya Abdullah Sönmez ile birlikte Samimiyetle ve hakkaniyetle kazanacak.

Ve diyoruz ki; 31 Mart'ta Alanya İYİ Belediyecilikle tanışacak." Şeklinde oldu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.