Ali İhsan Özdemir’den şok istifa!

banner18

Alanya Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yöneticisi Ali İhsan Özdemir görevinden istifa ettiğini açıkladı.

banner94
Ali İhsan Özdemir’den şok istifa!
09 Ağustos 2019 Cuma 13:21

Ahmet Sert tarafından kurulan Alanya Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim ve denetim kurulu üyesi Ali İhsan Özdemir görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Aynı zamanda Alanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası (ALESO) Başkan Vekilliği görevinde bulunan Özdemir, sosyal medya üzerinden istifasını şu sözlerle açıkladı:

“Sevgili dostlarım; 2015 yılında kurucusu olarak Ahmet Sert başkan öncülüğünde kurulan, yönetim kurulu üyeliği yaptığım, daha sonra değişen başkandan sonra denetim kurulu görevini yürüttüğüm Alanya Sanayi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi görevimden an itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bu hususta kooperatifte bulunan üyeliğim devam etmekte olup mevcut yönetim ve denetim kurulu ekibindeki görevim sona ermiştir. 2015 yılından itibaren bizlerle beraber kooperatifimizin büyümesi için mücadele eden tüm üye esnaflarımıza haklarını helal etmelerini, olduysa istemeden bir yanlışımız affetmelerini temenni ederim.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.