banner6

Alanya Muhittin Böcek\\\\\\\'i sevdi

banner18

Alanya Muhittin Böcek\\\\\\\'i sevdi
16 Ekim 2016 Pazar 22:32

p>Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı’nın organizasyonunda Alanya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya’da çarşı esnafı ve bazı kurum ve kuruluşlarla bir araya geldi. CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut başkanlığında gerçekleştirilen programa katılan Muhittin Böcek, ilk olarak Alanya çarşı esnafını, ardından da Alanya Gazeteciler Cemiyeti ve Alanya Belediyesini ziyaret etti. Ziyaretlere Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ve Antalya’nın CHP’li ilçe başkanları katıldı.

\ \ \ \

İlk olarak çarşı esnafı ziyaret edildi

\ \ \ \

Beraberindeki heyetle birlikte şehir merkezinden yürüyerek geçen ve çarşı esnafını selamlayan Başkan Muhittin Böcek, bazı nedenlerden ötürü bu sezonun özellikle küçük esnaf için oldukça sancılı geçtiğini söyledi. Başkan Böcek, gelecek yıl turizm sezonunun çok daha iyi olacağına inandığını belirterek, bunda hükümetin izleyeceği politikaların belirleyici olacağını kaydetti. Alanya çarşı merkezinde oldukça sıcak karşılanan Başkan Böcek, esnaf ile el sıkışarak bol kazançlar diledi.

\ \ \ \

CHP’li başkanlar AGC’yi ziyaret etti

\ \ \ \

Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, beraberindeki heyetle birlikte Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut’un programı kapsamında Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Katılımcıları AGC Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun ağırladı.

\ \ \ \

Burada olmanız mutluluk verici

\ \ \ \

Programın açılışında konuşan Coşkun, \\\\\\\"Antalya\\\\\\\'nın değerli başkanlarını burada görmek bizler için büyük mutluluk. Daha önce de gelenler oldu ama herkesin bir arada olması daha güzel bir tablo. Katılan herkese teşekkür ederim\\\\\\\" diye konuştu.
\ \  

\ \ \ \

Büyükşehir yasası gözden geçirilmeli

\ \ \ \

Bir soru üzerine Büyükşehir Yasasını değerlendiren Başkan Böcek, \\\\\\\"Grup kararları alınıyor ve gündeme getiriyoruz. Kent ve kentli adına doğru olduğuna inandığımız maddeleri gündeme getiriyoruz. Ama Türkiye genelinde olduğu gibi Antalya\\\\\\\'da da siyaset var. Siyaset yok dersek yalan olur. Büyükşehir Yasası tekrar gözden geçirilmeli. Bu çok önemli bir mesele\\\\\\\" dedi.

\ \ \ \

Başkan Yücel’den sıcak karşılama

\ \ \ \

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin ardından heyet Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel‘i ziyaret etti. CHP’li başkanları oldukça sıcak karşılayan Belediye Başkanı Yücel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
\ \ Başkan Muhittin Böcek ise konuşmasında Konyaaltı’nda yapmış oldukları bazı hizmetler hakkında heyeti bilgilendirdi. Başkan Böcek, ortaokul ve lise öğrencileri ile engelli vatandaşların ücretsiz yararlanabildikleri etüt merkezinden, sosyal yardımlara; Türkiye’nin ilk üçü arasında gösterilen hayvan barınağından, ödül almış Yaşlılar Kreşi ve Kadınlar Sanat Lokali’ne bir çok proje ile Antalya’da örnek olduklarını söyledi.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.