banner6

Alanya AK Parti’de şok! İçmen istifa etti

banner18

Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen flaş bir kararla istifa etti.

banner94
Alanya AK Parti’de şok! İçmen istifa etti
09 Ağustos 2019 Cuma 16:06

Haber - Burak ÖZTUNÇ

İçmen sosyal medya üzerinden istifasını şu sözlerle duyurdu:

“Sevgili Büyüklerim ve Değerli Genç Kardeşlerim; Bizlere bugüne kadar desteğini esirgemeyen örnek olan Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederim.

Öncelikle ifade etmek isterim ki, madden manen her konuda yanımda olan bize Milli Selamet Partisi’nden AK Parti’ye siyasi etiği ve dürüstlüğü öğreten dedeme, her konuda yanımda olan aileme ve eşime teşekkür ederim.

Bugüne kadar beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarına, sahada her konuda koşturduğumuz temas kurduğumuz her arkadaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu süre içinde ülkem ve milletim için yapabileceğim ne varsa, gücüm oranında yapmaya çalıştım. Bilinmesini isterim ki, hiçbir hesap yapmadan bize öğretilen siyasetin hizmet için mücahitlik tarafı ile ilgilendik. Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık.

Aktif olarak 6 yıldır çeşitli kademelerde beraber çalıştığımız arkadaşlardan haklarını helal etmesini diliyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Biz bir ekibiz.

Görmüş olduğum lüzum üzerine görev yaptığım Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan istifa ediyorum.”

AK GENÇLİK'TEN İSTİFALAR GELEBİLİR

Yılmaz İçmen'in istifası sonrası İçmen'i oldukça seven yönetim kurulu üyelerinden  de istifaların gelebileceği belirtildi. Önümüzdeki günlerde bazı yönetim kurulu üyelerinin görevi bırakacağıvurgulandı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.