banner6

Konya Malatyalılar Platformu’ndan Özata’ya veda yemeği

banner18

Konya Malatyalılar Platformu hemşerileri olan Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nedim Özata’ya tayini nedeniyle bir veda yemeği verdiler.

banner94
Konya Malatyalılar Platformu’ndan Özata’ya veda yemeği
16 Ocak 2019 Çarşamba 14:58

HABER  – Yüksel  SOYLU

Başarılı Çalışmaları ile bilinen ve Türkiye’nin birçok  yerinde başarılı çalışmaları ile dikkat çeken en son Konya İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Özata doğup büyüdüğü Malatya İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atanmıştı. Konya Malatyalılar Platformu Başkanı Recep Özgül ve platform üyeleri Konya’da yaşayan Malatyalılar ile yemekte bir araya geldiler. Son derece samimi şekilde süren yemekten sonra  tayini çıkan Konya İl Emniyet Müdür Yardımcısı  Nedim Özata hemşerilerinin bu jesti karşısında son derece duygulu anlar yaşadı. Konya Malatyalılar Platformu Başkanı Recep Özgül Nedim Özata’ya günün anısına tablo hediye ettiler. Başkan Recep Özgül konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi;

VEDALAR HER ZAMAN HÜZÜNLÜDÜR

“Tevazusuyla, samimiyetiyle herkesin gönlünde ayrı bir yer edinen, çok kıymetli değerli büyüğümüz, hemşerimiz  Konya Emniyet Müdür Yardımcısı Nedim Özata’nın Malatya ya tayininin çıkması nedeni ile onuruna verilen akşam yemeğinde Malatya'lılar olarak bir araya geldik. Gönüllerde yer edinmek, hoş bir sadâ bırakmak böyle bir şey işte...Geceye katılan bütün hemşerilerime ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.